CERRAHİ ÇELİĞİ - Keskin Bir Suzuki GN125 Scrambler Yaratın

Haziran 06, 2017


Büyük motosikletler havalıdır. Deli gibi kesip, parçalayıp durursun ama bıçaklar dünyasında bazen bir neşter, palaya tercih edilebilir. Eğer bir beyin cerrahı kullandığı neşteri kadar keskin bir motosiklet yapsaydı kesinlikle Fransa'dan Bad Winners'in yaptığı gibi bir Suzuki GN125 scrambler yapardı.


Bad Winners son bir kaç yıldır göz alıcı motosikletler üreten bir atölye. Şimdi günlük işe gidip gelmek için ya da hafta sonu koşuşturma saatlerinde stil ve performans arayan rahat Avrupalı sürücülere hitap edecek bir motor yapmak için 2000 model Suzuki GN 125'i temel alacaklar.


  Proje, Bad Winner'in birçok Avrupalı sürücünün bir scooterden daha fazla bir motosiklet istedikleri gözlemi üzerine kurulmuştu. 

   Bad Winner "Bunun bir fırsat olduğuna inanıyoruz. Bu nedenle şehir yaşamına dayanacak ve sahiplerine ilham verecek, güvenilir bir motor yaparak onlar için bir alternatif yaratmak istiyoruz." diyor. Tabi bazı kuşkular olacak ancak şimdi bu pazarda gerçek bir potansiyel olarak çinli markalar karşısında kendini kanıtlamış gibi görünüyor.


125cc'lik bir bir motora sahip olan bu motosiklet, sürücü belgesine sahip olmayan (bazı Avrupa ülkelerinde küçük cc'li motorlar için sürücü belgesi gerekmiyor.) insanlar için de bir seçenek haline geliyor.


  Bu GN Motogadget ürünleri de dahil olmak üzere küçük bir kilometre saati, M-Kontrol ünitesi ve M-switch düğmeleri ile donatıldı. Dğerlerine nazaran daha basitleştirilmiş elektrik tesisatı, el yapımı deri koltuk, yenilenmiş motor bloğu ile insanları randevularına yetiştirecek bir motosiklet oldu.


Walid "Klasik bir megafon egzozu taktık." diyor. “Ve aynı zamanda Bates tarzı far, Shin Yo Fren Lambası, led sinyaller, yeni çamurluklar, gidon ve elcikler.” Tüm Bad Winners motosikletleri gibi, tüm atölye harika bir el emeği harcadı. Sonra tüm yeni parçaları, toz boya  kaplama için gönderildi.

Ve bir tane satın almayı tercih edenler için, Bad Winners farklı depo, lastik ve boya seçenekleri sunabiliyor. 


“Özellikler ve görünümüyle en başta bizim gibi scramlercilere seslenen bu motosiklet her kesimden motosiklet kullanıcılarına hitap edebilir. Çok heyecanlıyız çünkü herşey değişecek "

   Üzerindeki lastikleriyle, Bir Fransız kasabasında, herhangi bir günde yolda ya da arazide kolayca kullanılacak. Yani yaşadığınız her yerde, Walid Suzuki'nin gerçek çağrısından hiç şüphe duymuyor. "Küçük olabilir, ancak yine de çok güçlü bir silahtır," diyor bir gülümsemeyle.

Kaynak: http://www.pipeburn.com 
              Bad Winners
Fotoğraf: Guillaume Petranto

Benzer Yazılar

0 yorum

Haftanın Popülerleri

Subscribe