SPIT and SAWDUST - Caffeine#03 ile tanışın

Haziran 12, 2017

Yer döşemeleri talaşla kaplı eski İngiliz publarını anlatan argo bir sözcük  "Spit and Sawdust" . 1940’lı yıllardan kalma klasik yarış motosikletlerinden esinlenildiği için Caffeine Custom ekibi  Caffeine # 03 "Spit and Sawdust" demiş bu sanat eserine.
Eski İngiliz publarına ve Old-School kafasına bu Honda 125CC Cafe-Racer Caffeine # 03 mükemmel şekilde uyuyor.   Bronz renkte nadide selesi dikkatimizi çekerken depo üzerindeki estetik kayış bu sanat eserini oldukça zarif bir hale getirmiş. Bu özel yapım Gentleman Ride tarafından Porto Alegre Sürüşünde “Sembolik Onur Ödülü”ne layık görülmüş.
Kafein # 03, Brezilya Serra Gaúcha'daki rustik ahşap bir kulübede Tiago Zilli ve Bruno Costa'nın ortaya çıkardığı üçüncü özel yapım motosiklet. Tiago Zilli ve Bruno Costa  ürünlerinde tamamen el yapımı olan aksesuarlara büyük önem veriyorlar. Tiago’nun grafik tasarım bilgisi ve Bruno’nun otomobil geçmişi bir araya geldiğinde modern minimalist tasarım ve geleneksel süreçler arasında  bir denge sağlamaya çalışıyorlar.

Benzer Yazılar

0 yorum

Haftanın Popülerleri

Subscribe