BUZ MOTORU - Race Garage'dan Soğuk Bir R45

Temmuz 11, 2017


  Güzel şehir Barselona'nın dışında, "Race Garage" adı altında kendini Café Racer yapmaya adanmış küçük bir atölye var. Motosikleti gördüğümüz dakika, bunun harika bir karar olduğunu gördük. İnsanlar bugünlerde R45'leri pek yapmıyorlar, bu yüzden bu şaşırtıcı yaratımı gösterme şansını kaçırmak istemedik.


   Bu motosiklet, klasik seven ve aynı zamanda modern bir görünüm isteyen bir müşteri tarafından getirildi. 1979 BMW R45 modelinin en yeni aksesuarlarıyla "ICE BIKE" nasıl doğdu? Fikir, sembolik bir taban modeli seçmek ve onu son teknoloji ile birleştirmekti (Bu nedenle, motosiklete uzun çamurluklar takmaya karar verdiler).


Öncelikle motosikleti daha kompakt hale getirmek için biraz kestiler. Ön tekerleklerde standart fren diski Heidenau ve motosiklete muhteşem bir frenleme sağlayan bir Brembo fren kaliperleri kullandılar.


Farın daha fazla içeri itmek için biraz uğraşılmış. Gidon, kontrol üniteleri ve kumanda kolları daha basit olanları ile değiştirildi. Motor saten siyahla boyanmıştı ve yakıt deposu, atölyenin özel amblemi ile uyarlanmış bir BMW R100 deposudur. Tüm elektrik tesisatı basitleştirildi, ateşleme şasinin içinde, deponun altına kuruldu. Koltuk sıfırdan yapıldı, oldukça sıradışı bir gri tonu ile döşenmiş.


Bu BMW'nin kendine özgü dokunuşunun deposu ve birkaç detaya ait olduğunu hepimiz farkındayız. Askeri kamuflaj ile buzdağını andıran taze buz gibi bir dokunuş arasındaki kombinasyon, tartışılmaz bir modern görünüm yaratıyor.


Kaynak: http://www.caferacernation.co

Benzer Yazılar

0 yorum

Haftanın Popülerleri

Subscribe