YOLARIN KRALI - LV’s House of Boost'tan Turbo Canavar

Temmuz 25, 2017


   Benzerleri gibi sadece gösteriş için değil hızlı gitmesi için de yapılmış çok özel bir "Bagger" ile karşı karşıyayız. Bu 2014 model bir Harley Davidson CVO. LV’s House of Boost'un bu özel yapımını şimdi biraz inceleyelim.


   LV’s House of Boost, çok ciddi yapımlar üreten bir Custom firması. Mükemmel tasarlanmış bu motosiklet hem gösteri yarşmalarını kazanabilecek hem de yolda diğer motosikletlere kafa tutabilecek Turbo Şarjlı bir bir canavar olmuş.

Siyah şasenin üzerine "Tribal Orange" rengine boyanarak, krom parlaklığı oldukça tadında bırakılmış. 


  "Twin Cam Screamin' Eagle 110 ci​" motoru, LV’s House of Boost'un uyguladığı turbo şarj dışında, ThunderMax karbüratörleri, K&N hava filtresi ve ​Trask Performance egzozları ile güçlendirilmiş.


     Önce 21 arkada 18 lastikleri ile abartılı bagger görünümünden uzak durmuşlar. Önde CVO'nun orijinal farı kullanılmış. Arkada ise ​Dirty Bird Concepts'in aydınlatmalarından yararlanılmış.


    Trask Performance Turbo Şarjı ile güçlendirilmiş bu Harley, performan baggerlerinin de bir öncüsü olacağa benziyor. Çeşitli motosiklet şovlarında görücüye çıkan bu motosikletten sonra LV’s House of Boost, buna benzer bir çok motosiklet siparişi almış. Ayrıca motosiklet mağazaları da bu motosikletten mağzalarında satmak istediklerini belirtmiş.


Kaynak: Baggersmag - HDForums - lvshouseofboost

Benzer Yazılar

0 yorum

Haftanın Popülerleri

Subscribe