50. YILA ÖZEL - V7 Vanguard Moto Guzzi

Ağustos 18, 2017


     Vanguard, Moto Guzzi V7'in 50. yıldönümünü kutlamak için V7 Rider Jeans modelinin  sınırlı bir sürümünü geliştirdi. Bu pantolonlara V7 Yıl dönümü Jeans deniyor ve bu yıl 50 yıl önce tanıtılan Moto Guzzi V7'e saygı duruşunda bulunuyorlar.. Bu makine Vanguard V7 Custom için temel oluşturdu. Bu eşsiz custom Wrench Kings ile işbirliği yapılarak inşa edilmiş ve V7 Slim Rider Jeans'tan birçok ayrıntıya sahip.   Gannet Design, Moto Guzzi V7'in 50. yıldönümünde ve yeni Vanguard pantolonları kutlamasında, bugünün ilk V7 Guzzi modeli ile Guzzi motosikleti arasında köprü oluşturan bir defaya özel bir motosiklet tasarladı. 


  Motosikletin duruşunu değiştirdiler ve daha seksi kıvrımlar ile yarışçı görünümü için hafif bir  ileri eğilme açısı yarattılar. Tasarım biraz retro donatılmış ve bazı ayrıntılar sizi onlarca yıl geriye götürüyor. 


  Bununla birlikte, genel tasarım zamansız bir karışım hissi veren çağdaş donör motosikleti ile bağlantıyı koruyor. Özel Cafe Racer kuyruğu bölümü ve kafa bölümü, klasik ile yarışçı stilinin altını çiziyor.   Ayrıca, yeni Vanguard V7 pantolonunun anahtar tasarım öğelerini motosiklet üzerinde görmek mümkün. Özel denim mavisini, kot pantolon üzerindeki deri yamayla eşleşen kapitone deri koltuk, arka lambadaki V logosu gibi ayrıntılar, olağanüstü motosiklete entegre edilenlerden sadece bir kaçı. 


   Özel bir özellik olarak, tok bir kükreme için egzoz sistemi yeniden tasarlandı ve sesi ile artık uzaktan, buraya geldiğini belli ediyor. 


Motosiklet, Wrench Kings tarafından detaylara büyük önem verilerek inşa edildi. Esas olarak Vanguard Guzzi V7, zamana bağlı olmayan klasik ve modern unsurların karışımı ile süper şık ve temiz bir görünüme sahip ve Vanguard Kıyafetleri'ne mükemmel uyum sağlıyor.


   Wrench Kings: 
"Gannet Design ve Vanguard ile işbirliği yaparak tasarıma karar verdikten sonra yapıma başladık, her zamanki gibi arka alt şasiyi kestik. Söküp indirildi ve kısaltıldı. Motosikletin parçaları yeni ön ve arka bölüme uygun hale getirildi. Yakıt deposu özgündü ancak, Monza kapağını takabilmemiz için depoyu özelleştirdik. Ayrıca Vanguard logosu ve bilgileri ile motosikletin tip plakalarının yerleştirmesi gerekiyordu.""   Gannet'in tasarımında görüldüğü gibi, Vanguard logolu arka ışık, elle hazırlanan arka uçtan kesiliyor.  Cıvataların çoğu, V7 Vanguard Jeans'ın düğmelerinin renginde hazırlanmış. Koltuk deseninde de pantolondan çizgiler mevcut. Kemerde kullanılan, motosiklette bulunabilecek pek çok ayrıntı ve bileşen var. " 
  

   Vanguard, modern sofistike bir adam için otantik bir yaşam tarzı etiketi. Marka, klasik motosikletlerde, şık giysilerde, sevgi ve dikkatle yapılan her şeyi bulan güzelliği ile seçkin tasarımı takdir eden erkekleri hedef alıyor. Vanguard, Moto Guzzi ile yakın bir ilişki içerisinde. İtalyan tasarımı ile Amerikan özgürlük ruhunun birleşimini kullanarak ilham kaynağı oluşturmaktadır.Makine Vanguard'a ve V7 Jeans'a, jeans pantolon efektlerine sahip özel boyalı bir depoya, V desenli kuyruk lambasına ve depo üzerinde kabartmalı logo içeren çeşitli referanslara sahiptir. El yapımı koltuk, pantolonun arka etiketi ile aynı renktedir. Motosikletteki cıvatalar, kot perçinleri ile aynı renkte ve gidon uçlarında ve farların yan taraflarında Vanguard logosu mevcut. V7 Custom ürününün sunumu için pinstripe sanatçısı Martijn Krabman, kot pantolon ve motosikletiki ile aynı tasarım temasına sahip bir özel kask tasarladı. Kaynak: Rocket GarageBenzer Yazılar

0 yorum

Haftanın Popülerleri

Subscribe