DÖVMELİ KNUCKLES - LA Speed ​​Shop'tan Sailor Jerry Chopper

Ağustos 09, 2017


  Başlangıçta, Doug Feazell'den ("Dougie Poo" olarak da bilinir) rolling şasi satın almışlar. O  başladığı ve bitmediği bir projeyi tamamlaması için teslim etmiş. Hedef geleneksel tarzda basit parçalarla, bir bobber yapmakmış.    Çerçeve ve ön yaylı çatallar toz boya ile kaplanmış siyah. Merkezler orijinal Star hub'ları. Ön göbek 21 inçlik bir jant üzerine arka 19 inçlik jant üzrine bağlanmış. Ön tarafta mekanik bir tambur freni kullanılmış. Benzin deposu orijinal Bates tankı. Arka çamurluk bir Triumph'tan alınmış.  Arka sissy bar yarım inçlik sağlam çelikten yapılmış. Tabanları kesilmiş iki Offenhauser hava filtresi kullanılmış ve üst kısmda alüminyum levha yapılmış, bir yağ deposu imal edilmiş. Akü yağ deposunun altına monte edilmiş. Motor bir 1947 74ci mafasl kafalı. Rocker kollukları ve pushrod boruları bakır kaplanmış. Karbüratör olarak S & S Super E kullanılmış.
Vites kutusu orijinal 1947 mandallı bir model. Vites kolu bir Ford, model A'dan alınmış. Tahrik kayışı eski bir Primo 1-1 / 2-inç açık modeli. Egzoz uçları orijinal MCM. 
Springer Ön düzen orijinal bir 1947'i. En azından bir ayağı kurtarmak için debriyaj manetini gaz kolu tarafına koymuşlar.  Basit bir boya işi yapılmış. Yine basit bir deri koltuk takılıp yola çıkartılmış. Yaklaşık altı yıl sürüldükten sonra, onlara özel bir motosiklet yapmak için Sailor Jerry'deki adamlara getirilmiş. Yapımı tartışmak için dükkana geldiğinde, motosikleti çok sevdimler.Tam bir kesme ve yeniden inşa etme de dahil olmak üzere, Sailor JerryE bırakılmış. Ünlü Fransız sanatçı Pascal Hollywood Riff Raff, el yapımı bir deri koltuk tasarlamış. Orijinal bir motosiklet olabilmesi içi bir grafik sanatçısına ihtiyaç duyulmuş. Şahane boya ve el çizimleri için Buck Wild Mark Buck çağırılmış. Motosiklet bir çok festivale katılmış ve ödüller almış. 

Kaynak: streetchopperweb

Benzer Yazılar

0 yorum

Haftanın Popülerleri

Subscribe